Ogólny obrazek zastępczy

Dla sektora przemysłowego

Dzięki naszemu rozwiązaniu będziesz mógł wdrożyć różne typy bezprzewodowych czujników w całym zakładzie, zwiększając tym samym bezpieczeństwo i nadzór nad procesami i procedurami tam zachodzącymi. Nasze czujniki są zasilane bateriami, które wystarczają na około 2 lata ciągłej pracy, a dzięki wykorzystaniu technologii LoRa WAN nie wymagają żadnych modyfikacji w istniejącej infrastrukturze IT twojego zakładu.

Skontaktuj się z nami po szczegóły »

Ogólny obrazek zastępczy

Dla sektora ubezpieczeniowego

Innowacyjne rozwiązania ubezpieczeniowe dla sektora przemysłowego. Nasze sieci czujników pomagają ubezpieczycielom w monitorowaniu zgodności ubezpieczonych obiektów z uzgodnionymi warunkami, zmniejszając ryzyko ubezpieczeniowe. Skutkuje to zmniejszeniem wskaźnika strat, co pozwala ubezpieczycielom oferować bardziej korzystne warunki swoim klientom przemysłowym. Trineo Systems ma zaszczyt współpracować z jednym z największych towarzystw ubezpieczeniowych w naszym kraju.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej »

Ogólny obrazek zastępczy

Systemy zarządzania bezpieczeństwem

Trineo Systems jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce dla Gamanet a.s. - autorów oprogramowania C4 przeznaczonego do kompleksowego zarządzania bezpieczeństwem obiektów. W ciągu 15 lat Gamanet z powodzeniem zrealizował ponad 500 projektów w 48 krajach. Jesteśmy członkiem Sojuszu Gamanet i oprócz dystrybucji produktów Gamanet zapewniamy pełne wsparcie przed i po sprzedaży dla naszych klientów oraz projektantów systemów bezpieczeństwa.

Zobacz szczegóły »Uniwersalny bezprzewodowy moduł czujnika

USE to wszechstronny moduł bezprzewodowy kompatybilny z różnymi czujnikami, w tym czujnikami zalania, kontaktami drzwiowymi oraz przełącznikami ciśnieniowymi lub temperaturowymi. Wyposażony jest w łączność LoRa WAN i ma żywotność baterii 2 lata. Pobierz broszurę
Skontaktuj się z nami


Trineo Systems Sp. z o.o.
Al. Zwycięstwa 241/13
81-521 Gdynia
Polska


NIP: PL-5862376467

+48 459 413 886 - Sprzedaż
+48 609 997 779 - Biuro

support@trineosystems.pl
sales@trineosystems.pl